HochDrei e. V. – Bilden und Begegnen in Brandenburg

Team


Birgit

Birgit Weidemann

Prezeska

Tel. +49 331 5813 244
weidemann@hochdrei.org

Rolf

Rolf Kriete

Zarządca domów seminaryjnych

Tel. +49 331 5813 222
kriete@hochdrei.org

Tanja

Tanja Berger

Koordynatorka ds. kształcenia

- udziela się w grupie projektowej Edukacja obywatelska w stosunku do świata pracy w ramach programu Edukacja obywatelska młodzieży prowadzonego przez Grupę roboczą niemieckich placówek kształceniowych AdB – politische Jugendbildung

Tel. +49 331 5813 224
berger@hochdrei.org

Anna

Anna Thierfelder

Referentka ds. kształcenia

Tel. +49 331 5813 236
thierfelder@hochdrei.org

Anku

Anku Religa

Referentka ds. kształcenia

Tel. 0331 5813 236
religa@hochdrei.org

Verena

Verena Burger

Public relations, Sponsoring, Edukacja

Tel. +49 331 5813 224
burger@hochdrei.org

Helmut

Helmut Borowski

Woźny

Tel. +49 331 270 08 35
info@hochdrei.org

Steffi

Stefanie Weißflog

Prowadzenie domów seminaryjnych

Gesina

Gesina Gimpel

Prowadzenie domów seminaryjnych

Yoenia

Yoenia Perez

Prowadzenie domów seminaryjnych

Magdalena Ubysz

Wolontariuszka (Europejski Korpus Solidarności) 2018/2019

Tel. 0331 5813236
ubysz@hochdrei.org